X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

شقایق

صاحب یک فروم رایگان شوید

free forum ساخت فروم رایگان  ساخت تالار گفتگو

حتما تا به حال در فروم ها یا همان تالارهای گفتگو ثبت نام کرده اید و در کنار دیگر اعضای فروم به ارسال مطلب پرداخته اید. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خودتان می توانید یکی از این Forum ها را مدیریت کنید؟ برای این کار به دانستن برنامه نویسی و هاست و دامین نیازی ندارید فقط کافی است در سایت forumotion.com ثبت نام کنید تا صاحب یکی از این تالارها ی گفتگو شوید.

free forum ساخت فروم رایگان  ساخت تالار گفتگو

مهمترین و اصلی ترین ویژگی این سایت ساپورت زبان فارسی می باشد که زبان قسمتهای کنترل پنل Forum را فارسی کرده و از زبان فارسی برای نوشتن هم به خوبی پشتیبانی می کند فقط به یاد داشته باشید که تغییر فونت Forum از فونت پیش فرض به Tahoma در ابتدای کار، نوشتن را برای اعضا راحت تر می کند. شما در این تالار گفتگو به راحتی می توانید به عنوان مدیر تالار عضو بپذیرید، اعضا را مدیرت کنید، بخشهای جدید به تالار اضافه کنید، برای بخشها مدیر تعیین کنید و به آنها رتبه بدهید.

آموزش استفاده از فایلهای زیر نویس فارسی

زیر نویس فارسی برای فیلم

استفاده از زیر نویس فارسی بهترین روش برای تماشای فیلمهایی است که دوبله فارسی ندارند. سایت سینما به زبان پارسی به شما کمک می کند تا بتوانید خودتان زیر نویسهای موجود برای فیلمها را روی فیلم قرار دهید. برای ورود به این سایت اینجا کلیک کنید: آموزش استفاده از فایلهای زیر نویس فارسی

ساخت منوهای کشویی css برای وبسایت

طراحی منو برای وبسایت یکی از مهمترین بخشهای طراحی وبسایت محسوب می شود. استفاده از منوهای لیست دار که با آوردن موس روی منوی مورد نظر لیست خود را نمایش می دهند در میان طراحان بسیار مرسوم است. پیشتر استفاده از منوهای فلش و DHTML مرسوم بود که البته هنوز هم استفاده می شود ولی جایگاهی که CSS در میان طراحان وبسایت پیدا کرده عرصه را برای دیگر انواع این منوها تنگ کرده است.

CSS Menu Maker ساخت منو

شاید مقایسه منوهای فلش با این منوها کار درستی نباشد چون منوهای SWF حجم بیشتری نسبت به منوهای DHTML و  CSS دارند. منوهای DHTML نیز زمان و مراحل بیشتری نسبت به منوهای CSS  برای طراحی می طلبند ولی منوهای زیبای CSS بسیار کم حجم هستند و طراحی آنها حتی برای کسانی که با CSS آشنایی ندارند کار سختی نیست زیرا سایت CSS Menu Maker این کار را به صورت آنلاین برای شما انجام میدهد فقط کافیست که کدهای HTML را بشناسید. برای دیدن نمونه منوهای CSS و ایجاد منو روی این آدرس کلیک کنید: CSS Menu Maker.com

1 2 3 4 5 ... 14 >>