X
تبلیغات
زولا

شقایق

پرشین بلاگ و رویای پدرخوانده گی

میخواهم در مورد شب یلدای پرشین بلاگ بنویسم در مورد چیزهایی که دیگران نوشته اند نه، چیزهای دیگر، یک دیدگاه تازه.

از مزایای جشن:

حضور بسیار گرم و جذاب آقای سعید پور محمودی گوینده رادیو جوان که به کار گویندگی بسیار مسلط هستن.

جشن پرشین بلاگ

اجرای بسیار زیبای آقای فرورتیش رضوانیه (روزنامه نگار) که تنها بخش مرتبط با بلاگستان رو اجرا کرد و شخصا از کارش لذت بردم.

فرورتیش رضوانیه - جشن پرشین بلاگ

ملاقات با وبلاگنویسانی که خیلی دوستشون دارم اما تا حالا از نزدیک ملاقاتشون نکرده بودم. گیلاس خانومی - ویولت - بهاره رهنما

و اما ... چند سوال:

آیا توانایی جایگزین کردن تعدادی مهمان ویژه و تعیین صندلی برای نشستن آنها بعد از برگزاری چندین جشن پیاپی را ندارید؟

اگر در یک مراسم سینمایی یا تلویزیونی به جای اینکه هنرمندان سینما و تلویزیون مورد احترام قرار بگیرند، کانون توجه، وبلاگ نویسان باشند برخورد هنرمندان چگونه خواهد بود !!؟؟؟ که شما مسئولین جشن وبلاگنویسان! با بی احترامی تمام به مهیمانان اصلی حتی مهمانانی که از نظر خودتان ویژه بودند مراسم را به چیزی شبیه جشنواره فیلم تبدیل کرده بودید؟؟

مگر نویسندگان شاهوار، عصر نوشتن، یک شهروند الکترونیک، آموزش شبکه، کامپیوتر و بازهم کامپیوتر، پی سی هلپ، آی تی لاین ، kp-Tools ، تازه های دنیای آی تی ، دنیای شیشه ای که نفرات اول تا دهم جشن بودند جزو مهمانان ویژه محسوب نمیشدند که شما نیمی از وقت خودتان را صرف موارد غیر ضروری دیگری کردید که اصلا به جشن ارتباطی نداشتند؟ (آشنایی با حامد مقدم!!!!!!!!!)

آیا نفرات چهارم تا دهم اینقدر ارزش نداشتند که حداقل 5 ثانیه!! از حضورشون استفاده کنید؟

آیا نفرات اول تا سوم حتی به اندازه وبلاگهای کودک و نوجوان ارزش نداشتند که مجری محترم برنامه نام هر کدام از کودکان صاحب وبلاگ را حداقل 4 بار تکرار کرد تا از حضور یا عدم حضورشان مطلع شود ولی در عرض چند ثانیه از نفرات اول تا سوم آی تی خواسته شد که اگر حضور دارند خودشان تشریف بیاورند!؟

آیا از جایگاه آی تی نویسان اطلاع دارید؟ میدانید هر کدام از افرادی که جزو مولفان وبلاگهای آی تی ایران هستند در شغل خودشان جایگاه بالایی دارند و بسیار قابل احترامند؟ آیا یک نفر باید حتما پسر یا عروس آینده آقای بوترابی و یا هنرپیشه تلویزیون باشد تا تحویلش بگیرید و اجازه دهید حرف بزند؟

خانم اقلیما پولادزاده عزیز، "مدیریت پرشین بلاگ" اینقدر برایتان هیجان به همراه داشت که از وظیفه اصلی تان بازماندید؟ مگر شما مدیر روابط عمومی پرشین بلاگ نبودید پس چرا حتی یک بار در میان میهمانان رویت نشدید؟ اگر به جای اینکه به درب ورودی بچسبید و به آن مهمانان ویژه که فقط خودتان به "ویژگی" قبولشان دارید خوش آمد بگویید سری هم به این سری از مهمانان ویژه میزدید بد نبود!

شاید فراموش میکنید طرفتان وبلاگنویسان هستند. کسانی که با دیدن هنرمندان و از ما بهترون دهانشان بسته نمیشود؟

نمیدانم رفته بودیم تا به حرفهای طاها بوترابی بخندیم یا مثل ندیده ها به صورت مهدی مقدم زل بزنیم! ما برای خندیدن و شاد شدن طنازانی چون مهران مدیری و رضاعطاران را داریم، برای زل زدن هم ترجیح میدهم به صورت جرج کلونی، آنتونیو باندراس و آنجلینا جولی خیره شوم تا آن خانوم تازه به دوران رسیده که دقیقا نمیدانم چه زمانی اسکار برده که خودش را هم تحویل نمیگیرد!

دوستان عزیزی که در زمان برگزاری جشن برترین وبلاگنویسان وبلاگستان فارسی توسط پرشین بلاگ قلم بی پروایتان را از صفحات وب دریغ نکردید چه زود دهانتان را بستند. چون آقای بوترابی کمی بیشتر تحویلتان گرفت چشمتان را به روی همه بی احترامی ها بستید. قرار نیست چون فقط مینویسیم و دیده نمی شویم تو سری هم بخوریم! اگر با بی احترامی چندین بار جابجا کردن وبلاگنویسان سرشناس وبلاگستان و پرتابشان به ردیفهای آخر برای جایگزین کردن آنچنانی ها! اسمش بی احترامی نیست پس چیست؟؟؟؟

قبول ندارید که به نیکی نصیریان بیش از نفر اول آی تی (حامد صفا) توجه شد؟

پرشین بلاگی های عزیز: من همراه یکی از نفرات برتر بودم و به خاطر شما از شهر دیگری آمده بودم بسیار بسیار از مهمان نوازیتان سپاسگزارم!

از حضور بزرگانی چون خانم گیتی معین عزیز که شخصا خیلی دوستشون دارم و آقای رضا بنفشه خواه و همینطور آقای رحیم نوروزی بسیار خوشحال بودم ولی حرف من بر سر چیز دیگریست ...

امیدوارم دیگر هیچ وقت افتخار ملاقات پدرخواندگان وبلاگستان فارسی را نداشته باشم.

--------------------------------------------------------------------------------

لینکهای مرتبط با مطلب:

گیلاس خانومی: شب یلدای پرشین بلاگی

عصر نوشتن: ببخشید شما؟

پونی خانوم: امان از پرشین بلاگ

آی تی لاین: هی پرشین بلاگ من یک متقلبم!

پرشین بلاگ و افتخار به حضور هنرمندان نه افتخار به حضور وبلاگنویسان برتر!: شب یلدای وبلاگستان برگزار شد بهتر بود مینوشتید شب یلدای سینما و تلویزیون برگزار شد.